Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Zamów swoją wymarzoną ilustrację!

Tworzę ilustracje na zamówienie. Współpracuję z wydawnictwami, self-publisherami, a także z klientami biznesowymi.

Moje ilustracje wyróżnia:

  • pomysłowość – z łatwością wymyślam, jak w nieszablonowy sposób pokazać ideę, treść lub wiedzę,
  • użyteczność – staram się tworzyć ilustracje, które są nie tylko dekoracją, dodatkiem do tekstu, ale i same w sobie niosą znaczenie, inspirują lub motywują,
  • oryginalny styl – wypracowałam sobie charakterystyczny, wyrazisty styl rysowania, dzięki któremu moje ilustracje przyciągają uwagę.

Moi klienci doceniają bezproblemowość współpracy ze mną oraz przyjazne usposobienie.

To mogę dla Ciebie zrobić:

Ilustracje do książek, ebooków

Tworzę ilustracje, które są nie tylko dodatkiem do tekstu. Ilustracje ułatwią czytelność oraz nadadzą Twojej publikacji wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru. Dowiedz się więcej

Projekty okładek

Boisz się, że odbiorca przejdzie obok Twojej książki obojętnie? Stworzę dla Ciebie profesjonalny projekt okładki, który odda klimat Twojej publikacji oraz zwróci uwagę czytelników. Dowiedz się więcej

infografiki
Infografiki

Chcesz przedstawić swoją wiedzę, informacje lub ofertę w atrakcyjny sposób? Masz ciekawą treść? Stworzę dla Ciebie infografikę, którą Twoi odbiorcy pokochają! Dowiedz się więcej

Ilustrowane portrety

Tworzę wyjątkowe portrety na zamówienie, które zawierają nie tylko wizerunek portretowanej osoby, ale i opowieść o jej pasji, życiu lub pracy. Dowiedz się więcej

Logo ilustracyjne

Projekt logo, który wykorzystuje rysunek/ilustrację. W ciekawy sposób może reprezentować Twoją markę lub firmę i wyróżnić ją na tle konkurencji.

Skład publikacji

Mogę kompleksowo zająć się Twoją publikacją – kalendarzem, notesem, planerem itp. Przygotuję ilustracje, projekty layoutu, okładkę i złożę wszystko w piękną całość.

ilustracje na zamówienie
Projekty nadruków

Z moimi ilustracjami możesz stworzyć piękne produkty (np. kubki, notesy, torby) – jako gadżety Twojej marki lub rzeczy do sprzedaży.

Ilustracje do mediów społecznościowych

Mogę stworzyć dla Ciebie ilustrowaną oprawę profilu w social mediach lub wpis w formie ilustracji. Taki ilustrowany przekaz zwraca uwagę i trafia do odpowiedniego odbiorcy.

Ilustracje do wykorzystania w biznesie

Dlaczego warto wykorzystywać ilustracje w biznesie?

  • Mają różnorodne zastosowanie. Dzięki ilustracjom można stworzyć: piękne produkty (gadżety firmowe lub rzeczy na sprzedaż), wyróżniające się publikacje (eksperckie książki lub ebooki), trafiający do odpowiedniego odbiorcy przekaz.
  • Komunikują takie cechy marki, jak: kreatywność, innowacyjność, otwartość.
  • Pomagają wyróżnić się na tle konkurencji.
  • Ułatwiają komunikację – odpowiednio przygotowana ilustracja lub rysunkowa infografika podkreślają to, co w przekazie najważniejsze.

Dzięki ilustracjom stworzysz oryginalny, zapadający w pamięć wizerunek swojej marki!

Przykładowe realizacje dla klientów

graficzna okładka
Projekt graficznej okładki powieści

Projekt okładki graficznej powieści “Zostaliśmy na lodzie” Klaudii Bianek. Zlecenie obejmowało zaprojektowanie całej okładki oraz przygotowanie jej do druku.

ilustracje do książek
Ilustracje do książki

Ilustracje do książki “Z klasą. Vademecum współczesnej damy” Aleksandry Pakuły.

Ilustracje i projekt okładki

Ilustracje i projekt okładki do książki “Mój świat emocji” wydanej przez Fundację Teraz Wy.

Projekt i skład kalendarza

Stworzyłam projekt okładki i ilustracje, zaprojektowałam layout wszystkich rozkładówek, złożyłam całość i przygotowałam plik do druku.

Porozmawiajmy o współpracy!

Potrzebujesz kreatywnej ilustracji? Napisz do mnie, wyślę Ci szczegółowa ofertę z cennikiem