Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać
  • Wszystko
  • BIZNES
  • BUDOWANIE MARKI
  • CZAS WOLNY
  • INFOGRAFIKI
  • KOMUNIKACJA WIZUALNA
  • KREATYWNOŚĆ
  • ROZWÓJ

Jak zadbać o siebie pracując przed komputerem? – infografiki, dzięki którym zadbasz o zdrowie podczas pracy

Pojawia się wiele doniesień na temat tego, jak długie godziny spędzane przed komputerem mogą niszczyć nasze zdrowie. Począwszy od nieprawidłowej postawy ciała, którą często przyjmujemy przed komputerem (garbienie się!), poprzez nadwerężanie oczu, aż po stres, który często towarzyszy naszej pracy.

Na szczęście są sposoby, aby załagodzić negatywne skutki długiej pracy przed komputerem. Dzisiaj mam dla Ciebie kilka infografik mojego autorstwa, które podejmują te zagadnienia.

Moja książka o infografikach jest w przedsprzedaży!

Nareszcie mogę ogłosić, że moja książka o infografikach jest już w przedsprzedaży! Przelałam w nią całe moje doświadczenie związane z projektowaniem infografik, sporo się napracowałam nie tylko nad tekstem, ale i nad zamieszczonymi w niej grafikami. Tym bardziej się cieszę, że trzymam ją już w rękach. W tym wpisie opowiem trochę o niej, zdradzę co w niej jest i dla kogo jest przeznaczona.

książki o ilustracji

Książki o ilustracji

Zawodowo i z pasji zajmuję się ilustrowaniem, więc w mojej biblioteczce nie mogło zabraknąć książek podejmujących temat ilustracji. Są to różnego rodzaju książki – przede wszystkim albumy, wywiady z twórcami, a także poradniki.

Interesujesz się ilustracją? Sprawdź, co warto przeczytać i w jaki sposób poszerzać swoją wiedzę (i umiejętności)?

Październikowi ulubieńcy – w pracy i po godzinach

Postanowiłam wystartować z nowym cyklem wpisów na blogu. Tak zwani ulubieńcy to jedne z moich ulubionych rodzajów wpisów na innych blogach – często są to skarbnice ciekawych odkryć i rzeczy, których warto spróbować. Poza tym czasami mam ochotę napisać coś bardziej od siebie, podzielić się czymś fajnym – nie tylko w kontekście pracy, ale i czasu prywatnego.

jak zaprojektować infografikę

Jak zaprojektować infografikę – mój proces krok po kroku

Jak zaprojektować infografikę? Dzisiaj przedstawię Tobie pokrótce mój proces tworzenia infografik. To będzie wpis dla tych, którzy chcą stworzyć infografikę samodzielnie, ale także dla tych, którzy chcą ją zlecić (dowiesz się, czego możesz się spodziewać po współpracy ze mną) lub po prostu są ciekawi jak wygląda praca nad infografiką. Zapraszam!

tworzenie infografik

Co jest potrzebne, żeby zaprojektować infografikę?

Tworzenie infografik wymaga pewnych umiejętności, wiedzy i narzędzi. Jednak dziedzina ta nie jest zarezerwowana wyłącznie dla wybrańców (np. dla artystów, osób po studiach graficznych lub posiadaczy profesjonalnego programu graficznego). Chcesz wzbogacić komunikację swojej marki o infografiki? Sprawdź, co będzie Ci potrzebne do ich zaprojektowania!