Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Portrety ilustrowane

Gosia Zimniak - ilustracje / Portrety ilustrowane

Portrety ilustrowane

Tworzę wyjątkowe portrety na zamówienie, które zawierają nie tylko wizerunek portretowanej osoby, ale i opowieść o jej pasji, życiu lub pracy.

Stworzę dla Ciebie grafikę, która będzie przedstawiała wszystko to, co kochasz – Twoje pasje, miejsca, innych ludzi (np. dzieci), zwierzęta, słowa/cytaty, które Cię inspirują itp. Wszystko to w postaci estetycznej, spójnej ilustracji, którą możesz następnie wydrukować lub zamieścić w internecie.

Na tej stronie znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć zanim zaczniemy kreatywną współpracę nad Twoim portretem.

Jak możesz wykorzystać portrety:

portret na zamówienie
Prezent dla kogoś

Nie wiesz co podarować osobie, która „już wszystko ma”? Chcesz podarować komuś coś naprawdę oryginalnego i stworzonego z myślą o tej osobie? Wydrukowany i oprawiony portret ilustrowany to pomysł na prezent na wiele okazji (urodziny, jubileusze, podziękowania, wieczór panieński). Zaskoczenie (a czasami i wzruszenie) gwarantowane!

portret na zamówienie
Prezent dla siebie

Portretem ilustrowanym możesz uświetnić jakąś swoją ważną okazję (urodziny, jubileusz, osiągnięty osobisty sukces) lub sprezentować go sobie całkowicie bez okazji. Nie zapominaj o tej ważnej osobie, jaką Ty jesteś! Spraw sobie przyjemność w postaci portretu ilustrowanego!

portret na zamówienie
W biznesie

Prowadzisz firmę? Budujesz własną markę? Portrety rysunkowe to sposób na nieszablonowe pokazanie siebie i może być ciekawym elementem budowania rozpoznawalnej marki osobistej. Taki portret możesz wykorzystać w social mediach, na stronie, jako zdjęcie profilowe lub na wizytówkach. Możliwości biznesowych jest wiele!

Cennik portretów

 • Portret - popiersie

 • zł netto 250 /sztuka
 • 307,50 zł brutto

  PRZYKŁAD

 • Rysunek całej sylwetki

 • zł netto 300 /sztuka
 • 369 zł brutto

  PRZYKŁAD

 • Portret ilustrowany

 • zł netto 450 /sztuka
 • 553,50 zł brutto

  rysunek postaci oraz elementy dodatkowe*

  PRZYKŁAD

  portret rysunkowy

*Elementy dodatkowe to rysunki symbolizujące np.: zainteresowania, pracę, miejsca, zwierzęta.

Dodatkowa osoba przedstawiona na portrecie: 150 zł.

Wystawiam faktury VAT.

Przed realizacją pobieram zaliczkę 50% kwoty.

Jak przebiega praca nad portretem?

Do stworzenia portretu ilustrowanego potrzebuję dobrej jakości zdjęcia/zdjęć z dobrze widocznymi rysami twarzy. Poproszę także opis (i ewentualne zdjęcia) elementów dodatkowych, które mają się znaleźć przy portrecie.

Ustalamy format, kolorystykę i koncepcję ilustracji.

Zabieram się do pracy. W trakcie staram się podesłać jakąś bardziej szkicową wersję, żeby sprawdzić, czy praca nad ilustracją idzie w dobrym kierunku.

Uwzględniam wszelkie uwagi, pracuję zawsze do 100% zadowolenia klienta z ilustracji.

Gotowe portrety ilustrowane wysyłam mailem w formie plików do samodzielnego wydruku (w wybranym wymiarze) lub do wykorzystania w internecie.

Przykładowe realizacje

Zapraszam do współpracy!