Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Projekty książkowe – co mnie w nich kręci najbardziej?

Gosia Zimniak - ilustracje / KOMUNIKACJA WIZUALNA  / Projekty książkowe – co mnie w nich kręci najbardziej?
projekty książkowe

Projekty książkowe – co mnie w nich kręci najbardziej?

Projekty okładek, ilustracje i infografiki do książek… W moim graficznym dorobku mam liczne projekty książkowe i to zdecydowanie moje ulubiona kategoria zleceń. Dlaczego? Co mnie najbardziej kręci w projektach książkowych?

Książki

Uwielbiam czytać książki oraz obcować z książkami (dotyk papieru, zapach druku… 😉) Z połączenia tej miłości do książek i moich rysunkowych oraz graficznych umiejętności powstają wyjątkowe projekty książkowe: oryginalne i artystyczne, jednocześnie staranne i przemyślane. Projektując oprawy graficzne książek mogę sprawiać, że obcowanie z nimi jest jeszcze większą przyjemnością.

Niezwykła moc obrazu

Wierzę, że grafiki w książkach to nie tylko ozdoba, dodatek do treści. Grafiki w książce mogą wspierać i wyjaśniać treść, a cała oprawa graficzna może tworzyć wyjątkowy klimat książki.

Ludzie

Praca przy książkach tak naprawdę jest pracą z ludźmi. Mamy tutaj czytelników – to ich uwagę musi przyciągnąć okładka/oprawa graficzna książki. Mamy tutaj autora, który chce by jego dzieło miało jak najlepszą oprawę graficzną, a ja uwielbiam spełniać te graficzne marzenia. Mam okazję współpracować z cudownymi autorkami książek, które wracają przy kolejnych swoich publikacjach.

Piszesz lub wydajesz książkę?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na projekty książkowe