Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Kreatywne ilustracje to moja specjalność

Nazywam się Gosia Zimniak i jestem ilustratorką. Tworzę ilustracje na zamówienie. Zazwyczaj współpracuję z kobiecymi biznesami (markami skierowanymi do kobiet oraz z przedsiębiorczymi kobietami, freelancerkami).

Moimi ilustracjami pomagam tworzyć:

  •  piękne produkty,
  • wyróżniające się publikacje,
  • czytelny i trafiający do odpowiedniego klienta przekaz,
  • charakterystyczny i zapamiętywany wizerunek marki.

W 2011 roku założyłam własną działalność. Cieszę się z niezależności i korzystam z możliwości, jakie daje praca na własny rachunek. Mam okazję realizować różne kreatywne projekty oraz współpracować z interesującymi osobami.

Historia mojej pasji

Pomysł, aby zostać ilustratorką narodził się we mnie kilka lat temu, gdy kupowałam (nieistniejący już niestety) magazyn „Bluszcz”, ilustrowany przez młodych twórców. Postanowiłam odważyć się i wysłać do redakcji moje rysunki. Udało się dostać pierwsze ilustracyjne zlecenie! Wkrótce i moje ilustracje znalazły się w „Bluszczu” (to był 2011 rok).

Od tego czasu współpracowałam z innymi magazynami (m.in. „Świat kobiety”, „Women’s Health”, „Imperium kobiet”), ogólnopolskimi portalami (Onet, Wirtualna Polska), a także klientami biznesowymi.

Moje 10 letnie doświadczenie pomaga mi w tworzeniu ilustracji, które wyróżnia:

  • pomysłowość – z łatwością wymyślam, jak w nieszablonowy sposób pokazać ideę, treść lub wiedzę,
  • użyteczność – staram się tworzyć ilustracje, które są nie tylko dekoracją, dodatkiem do tekstu, ale i same w sobie niosą znaczenie, inspirują lub motywują,
  • oryginalny styl – wypracowałam sobie charakterystyczny, ekspresyjny styl rysowania, moją największą pasją okazała się ilustracja kobieca.

Moi klienci doceniają bezproblemowość współpracy ze mną oraz przyjazne usposobienie.

Prywatnie

Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci.

W tzw. międzyczasie czytam na potęgę (moim ukochanym pisarzem jest Milan Kundera), biegam, ćwiczę jogę lub chodzę na koncerty.

Codziennie wypijam hektolitry kawy.

Uwielbiam Fridę Kahlo, Julię Marcell i Batmana.

Chcesz, żebym stworzyła dla Ciebie ilustrację? Napisz, a wyślę ofertę