Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Kreatywne ilustracje to moja specjalność

Nazywam się Gosia Zimniak i jestem ilustratorką. Tworzę ilustracje na zamówienie. Współpracuję z wydawnictwami, self-publisherami, kobiecymi biznesami (markami skierowanymi do kobiet oraz z przedsiębiorczymi kobietami, freelancerkami).

Moimi ilustracjami pomagam tworzyć:

  • wyróżniające się publikacje ,
  • piękne produkty,
  • czytelny i trafiający do odpowiedniego klienta przekaz,
  • charakterystyczny i zapamiętywany wizerunek marki.

W 2011 roku założyłam własną działalność. Cieszę się z niezależności i korzystam z możliwości, jakie daje praca na własny rachunek. Mam okazję realizować różne kreatywne projekty oraz współpracować z interesującymi osobami.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Mam swój styl rysowania – ekspresyjny, kobiecy i wyrazisty, dzięki czemu tworzone przeze mnie ilustracje wyróżniają się i przyciągają uwagę.

Moje drugie imię to kreatywność 😉 Mam pomysły na to, jak ciekawie pokazać jakąś treść, ideę lub wiedzę. Często prezentuję kilka szkiców  ilustracji/projektów, aby klient miał możliwość wyboru z różnorodnych pomysłów.

Mam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy jako freelancerka. Klienci doceniają moje profesjonalne podejście i bezproblemową współpracę.

Rysowanie i tworzenie jest moją wielką pasją. W moją pracę wkładam całe swoje serce. Bardzo lubię też współpracować z osobami, które również pracują z pasją.

Kocham książki (czytać, dotykać, wąchać), mam nawet na to papiery – magisterkę z filologii polskiej.

Prywatnie

Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci.

W tzw. międzyczasie czytam na potęgę, ćwiczę jogę, gotuję (i jem) wegańskie jedzonko lub chodzę na koncerty.

Codziennie wypijam hektolitry kawy (z miłości do kawy stworzyłam nawet serię plakatów – sprawdź w moim Sklepie z ilustracjami).

Uwielbiam Fridę Kahlo, Julię Marcell i Batmana.

Chcesz, żebym stworzyła dla Ciebie ilustrację? Napisz, a wyślę ofertę