Moja praca

Ilustruję (artykuły, książki), projektuję (infografiki, wizytówki, ulotki), piszę (artykuły o biznesie, bloga). Współpracuję zarówno z większymi firmami, jak i z innymi freelancerami. Największe doświadczenie natomiast mam we współpracy z markami o profilu kobiecym – z biznesami prowadzonymi przez kobiety oraz firmami, organizacjami oferującymi produkty/usługi skierowane do kobiet. Tematyka, w której dobrze się czuję to: lifestyle, przedsiębiorczość, biznes, moda i zdrowie.

Kocham to, co robię. Obraz i tekst zawsze były moją pasją i cieszę się, że w pracy zawodowej mogę to łączyć. Jestem osobą bardzo kreatywną – stawiam na niestandardowe, wyróżniające się pomysły i artystyczne wykonanie.

Freelance

Ponad cztery lata temu założyłam własną działalność. Od tego czasu cieszę się z niezależności i korzystam z możliwości, jakie daje praca freelancera. Przede wszystkim zaś współpracuję przy niezwykle ciekawych projektach oraz mam okazję poznawać interesujących ludzi.

Uwielbiam ten tryb pracy. Od dwóch lat prowadzę blog (dawniej Blog Freelancerki), na którym m.in.: zdradzam tajniki prowadzenia małego biznesu oraz budowania marki osobistej, piszę o moich doświadczeniach z rozwojem osobistym, dzielę się doświadczeniem w pracy w domu oraz recenzuję przeczytane przeze mnie książki o tematyce rozwojowej i biznesowej.

Mój czas wolny

 …przede wszystkim spędzam z rodziną. Jestem szczęśliwą żoną i mamą ponad rocznego synka – Kosmy.

W tzw. międzyczasie czytam na potęgę (wszystko to, co na papierze i na monitorze), biegam lub zajmuję się projektami własnymi.

„Ludzie nie postanawiają, że będą nadzwyczajni. Postanawiają, że zrobią coś nadzwyczajnego.” (Sir Edmund Hillary)

Zróbmy razem coś nadzwyczajnego!

KONTAKT

Kocham to, co robię

Mam wielkie szczęście pracować z pasją.

Ja w mediach

Byłam jedną z bohaterek felietonu o blogujących kobietach w magazynie "Dobre rady", artykułu o freelancerach w gazecie "Wprost". Występuję publicznie: miałam prelekcję podczas II Forum Przedsiębiorczych Mam oraz w trakcie Wielkiej Wymiany Kontaktów w Poznaniu.