Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Sprawdź, co jako ilustratorka mogę dla Ciebie zrobić! – zaproszenie do współpracy w 2024 roku

Gosia Zimniak - ilustracje / BIZNES  / Sprawdź, co jako ilustratorka mogę dla Ciebie zrobić! – zaproszenie do współpracy w 2024 roku
oferta ilustracje

Sprawdź, co jako ilustratorka mogę dla Ciebie zrobić! – zaproszenie do współpracy w 2024 roku

Uwaga, uwaga! Szukam klientów do kreatywnej współpracy w 2024 roku.

Nowy rok to idealny moment na rozpoczęcie nowych projektów i odkrywanie nowych możliwości. Z przyjemnością zrealizuję Twoje wizje i graficzne marzenia.

Sprawdź, komu i w jaki sposób pomagam.

ilustracje oferta

Piszesz lub wydajesz książkę?

Stworzę dla Ciebie projekt okładki lub ilustracje, które nie tylko zachwycą, ale nadadzą Twojej publikacji niepowtarzalny charakter.

ilustracje oferta

Chcesz ożywić swoją komunikację w social mediach?

Jeśli chcesz, aby Twoje treści w social mediach wyróżniały się, mogę stworzyć dla Ciebie personalizowane ilustracje lub rysunkowe infografiki. Ilustracje te nie tylko przekazują unikalne przesłanie, ale także budują narrację wokół marki lub idei, przyciągając uwagę odbiorców.

Dzięki personalizowanym ilustracjom można przekazać swoje unikalne przesłanie w sposób, który wyróżnia się spośród innych treści. Ilustracje pozwalają zbudować narrację wokół Twojej marki lub idei, tworząc opowieść, która przyciąga i trzyma uwagę odbiorców.

Natomiast infografiki są doskonałym narzędziem do przekazywania informacji wiedzy w sposób klarowny i zwięzły.oferta ilustracje

Tworzysz własne produkty?

Czy to gadżety Twojej marki, czy produkty do sprzedaży – oferuję projektowanie nadruków, które zachwycą odbiorców. Ale to nie koniec! Mogę również zaprojektować i przygotować do druku   kalendarz, notes lub planner.

oferta ilustracje

Chcesz podkreślić wyjątkowość swojej marki grafikami i kreatywnymi materiałami reklamowymi?

Ilustracje mają niesamowite zastosowanie w biznesie. Jeśli chcesz wyróżnić swoją markę, oferuję stworzenie kreatywnych grafik, rysunkowych portretów oraz zaprojektowanie kreatywnych materiałów reklamowych (ulotki, wizytówki, pocztówki).

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK! – jestem tu dla Ciebie.

Co mogę dla Ciebie zrobić w tym roku? Od projektowania kreatywnych ilustracji po unikalne grafiki, moja oferta obejmuje szeroki zakres usług, dostosowanych do Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy planujesz odświeżenie wizerunku marki, stworzenie oryginalnych ilustracji do książki czy projektowanie materiałów reklamowych, jestem gotowa, aby Twoje wizje i graficzne marzenia stały się rzeczywistością.

Zapraszam do kontaktu: kontakt@gosiazimniak.pl