Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Folder ilustrowany – Family Manager

Kreatywne ilustracje i infografiki / Folder ilustrowany – Family Manager

Folder ilustrowany – Family Manager

Moim zadaniem było stworzenie ilustrowanego folderu informacyjnego programu Working Parents. Jest to program, którego autorką jest Marta Maciszewska-Malinowska z formy Family Manager. Working Parents to programy stworzone specjalnie dla firm. Ich celem jest wsparcie pracujących rodziców w powrocie do firmy i w łączeniu pracy z rodzicielstwem. Ilustrowany folder jest do bezpłatnego pobrania na stronie familymanager.pl

W folderze znalazły się ilustracje wykonane ołówkiem. Kolory to szarość i „firmowy” turkus. Motywy pojawiające się w ilustracjach nawiązują zarówno do rodzicielstwa, jak i do pracy.

Opinia Marty Maciszewskiej-Malinowskiej:

Podglądałam prace Gosi od jakiegoś czasu i wiedziałam, że chcę stworzyć swój materiał oparty o jej ilustracje. Błyskawicznie porozumiałyśmy się co do idei i wrażenia, jakie ma robić folder. Miałam ogromne poczucie bezpieczeństwa, że po drugiej stronie jest ktoś, kto świetnie zrozumiał o co mi chodzi. I taki też jest efekt końcowy, jakby wyjęty z moich wyobrażeń, tylko jeszcze lepszy. Dokładnie oddaje charakter treści, łącząc w ilustracjach motyw WORKING + PARENTS. Świetna alternatywa wobec zdjęć stockowych pokazujących rodzica przed komputerem z dzieckiem na ręce.

 

Category

ILUSTRACJE, PROJEKTY