Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Pomysły na prezenty dla kreatywnych freelancerów

Gosia Zimniak - ilustracje / CZAS WOLNY  / Pomysły na prezenty dla kreatywnych freelancerów

Pomysły na prezenty dla kreatywnych freelancerów

Zastanawiasz się co kupić znajomemu freelancerowi? A może jesteś kreatywną, przedsiębiorczą duszą i szukasz prezentu dla siebie?

Sprawdź mój prezentownik, który przygotowałam z myślą o kreatywnych freelancerach. To kilka pomysłów na prezenty, które freelancer będzie mógł wykorzystać w swojej pracy/działalności.

Książki z kreatywnością w tle

Książki to zawsze świetny pomysł na prezent. W tym przypadku można poszukać tytułów skierowanych do kreatywnych osób lub książki z dziedziny danego freelancera.

Sprawdź moje wpisy o książkach: Książki ze sztuką w tle, Książki o ilustracji

 

Książkoplaner biznesowy Oli Gościniak

Kreatywny biznes to nie tylko tworzenie, ale i wiele okołobiznesowych kwestii: strona www, newsletter, publikacje w social mediach… Z książkoplanerem “Rok w biznesie online” freelancer wszystko to łatwo ogarnie i będzie miał czas na twórcze działania.

Sama miałam już okazję zapoznać się z tym książkoplanerem i to jest naprawdę genialna sprawa! Każdy miesiąc planera poświęcony jest jednemu zagadnieniu okołobiznesowemu, m.in. blogowaniu, SEO, promocji w mediach społecznościowych, newsletterowi… Jest tam mnóstwo wiedzy, a forma książkoplanera ułatwia wdrożenie jej w życie. Podoba mi się to, że tydzień po tygodniu, zadanie po zadaniu można pracować nad swoim biznesem.

Książkoplaner zdecydowanie ułatwi pierwsze kroki w biznesie. A osobom, które (tak jak ja) działają już dłuższy czas, pomoże w uporządkowany sposób pracować nad dalszym rozwojem biznesu.

Można go kupić na stronie olagosciniak.pl/sklep/produkt/ksiazkoplaner/  i mam dla Was super okazję – z moim kodem: GZ nie zapłacicie za wysyłkę książkoplanera!

 

Fajny notes

Niezależnie w jakiej dziedzinie działa, freelancer zazwyczaj ma pełno kreatywnych pomysłów, które trzeba gdzieś zapisać. Nowy notes lub szkicownik zawsze się przyda.

 

Nietuzinkowy kubek

Kawa, herbata, woda… Freelancer zazwyczaj coś popija przy pracy, więc kubek mu się przyda. Zawsze może też go wykorzystać jako przybornik na biurko.

Statyw na telefon

Wideo święci triumfy na portalach społecznościowych. Dlatego freelancer, który chce się tam promować, musi stać się w pewnym sensie operatorem filmowym. Statyw do telefonu mu to bardzo ułatwi.

 

Trafionych wyborów prezentowych! A może coś dodasz do mojej listy?

Ale pamiętaj! Freelancer też człowiek, sweterek lub kolczyki też mogą go ucieszyć 😉