Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Plakaty kawowe – premiera mojej pierwszej kolekcji plakatów

Gosia Zimniak - ilustracje / BIZNES  / Plakaty kawowe – premiera mojej pierwszej kolekcji plakatów
plakaty kawowe

Plakaty kawowe – premiera mojej pierwszej kolekcji plakatów

Zapraszam na premierę mojej pierwszej kolekcji plakatów! Plakaty kawowe właśnie trafiły do przedsprzedaży. A w tym wpisie przeczytasz o kulisach tej kolekcji.

Skąd pomysł na kolekcję plakatów kawowych?

Co jest fascynującego w kawie? Z jednej strony jest to idealna towarzyszka pracy, pobudza do działania, z nią żadne wyzwanie nie jest straszne. Z drugiej zaś, może być synonimem wytchnienia i odpoczynku. Kawa to chwila dla siebie, a także okazja do spotkań i rozmów z ciekawymi ludźmi.

Na plakatach uwieczniona została właśnie ta fascynacja i miłość do kawy.

Poniżej zestaw plakatów “Co dwie kawy, to nie jedna” – każdy z plakatów dostępny też osobno.

plakaty kawowe

Kawa od bardzo dawna wspiera mnie w wielu obszarach: praca, tworzenie, a także rodzicielstwo. W kawie znajduję pokłady mocy, kreatywności, cierpliwości i wytchnienia. Kawa i rytuał picia kawy inspiruje mnie na tyle, że regularnie tworzę grafiki na ten temat. Publikowanie tych grafik w mediach społecznościowych (głównie na moim profilu na Instagramie) to dla mnie zawsze okazja, aby zjednoczyć się z innymi miłośnikami tego napoju, spotkać się z nimi w ten sposób na wirtualnej kawie.

Teraz postanowiłam te grafiki przemienić w plakaty.

 

Co musisz wiedzieć o moich plakatach, czyli kilka kwestii technicznych

Plakaty, które tworzę to wydruki wyjątkowej jakości. Druk idealnie oddaje wszelkie niuanse artystycznej ilustracji. Papier jest gładki i gruby (225 g/m2).

Plakaty dostępne są głównie w dwóch rozmiarach 30×40 cm i 21×29 cm (czyli format A4). Jeśli będzie zapotrzebowanie na większe formaty, jak najbardziej to rozważę.

Plakaty są tak zaprojektowane, żeby świetnie wyglądały obok siebie. Większość z nich możesz dobrać tak, aby stworzyć w swoim domu ścianę chwały dla kawy 😉

Poniżej seria plakatów “Poranna kawa”.

plakaty kawowe

Zestaw plakatów “Pracujący duet kawowy”

plakaty kawowe

Plakaty obecnie dostępne są w przedsprzedaży.

Dlaczego przedsprzedaż?

Przedsprzedaż trwa w dniach 16-28 sierpnia 2022 r.

Możesz w tych dniach zakupić plakaty, jednak ich wysyłka odbędzie się we wrześniu. Dopiero po akcji przedsprzedażowej będę zamawiać wydruk.

Podoba Ci się któryś z plakatów? Zamówienie go w przedsprzedaży jest gwarancją, że na pewno trafi on do Ciebie, gdyż jeszcze nie wiem, czy wszystkie wzory będę wprowadzać do regularnej sprzedaży (wszystko zależy od efektów przedsprzedaży). Plakat zamówiony w przedsprzedaży otrzymasz na 100%, wszystkie zamówienia w przedsprzedaży będą zrealizowane.

Dłuższy czas oczekiwania na Twój plakat, zrekompensuje Ci, mam nadzieję, jego niższa cena, która obowiązuje przez cały okres przedsprzedaży.

Dopiero wchodzę w dziedzinę sprzedaży plakatów, oferuję 13 wzorów, różne zestawy i wielkości, nie wiem, co najbardziej się spodoba, więc wydruk plakatów odbędzie się dopiero po przedsprzedaży. Traktuję to trochę jak badanie rynku i dostosowanie liczby wydruków do zainteresowania danym wzorem.

Wysyłka plakatów zamówionych w przedsprzedaży odbędzie się we wrześniu, kolejność wysyłki będzie odpowiadała kolejności zamówień, więc im szybciej zamówisz plakat w przedsprzedaży, tym szybciej będziesz się nim cieszyć.

Gdzie można powiesić plakaty kawowe – garść inspiracji

Plakaty kawowe to doskonały pomysł na dekorację biura, kuchni lub kawiarni.

plakaty kawowe

Plakaty świetnie się sprawdzą na ścianie domowego biura. Zresztą część plakatów przedstawia scenki związane z pracą i z biurem, np. seria Pracująca dziewczyna lub Przerwa na kawę.

Za każdym razem, gdy zerkniesz na taki plakat poczujesz pozytywną energię, jaką daje kawa. A może pomyślisz sobie, że już czas na przerwę i przyjemną porcję kofeiny?

plakaty kawowe

Plakaty z kolekcji sprawdzą się także w kawiarni. Możesz udekorować swój lokal serią atrakcyjnych, przyciągających oko plakatów pokazujących miłość do kawy z przymrużeniem oka.

Poniżej jeszcze kilka inspiracji aranżacyjnych plakatów 😉

plakaty kawowe

plakaty kawowe

plakaty kawowe

 

Jak Ci się podobają plakaty? Zapraszam do mojego sklepu internetowego: sklep.gosiazimniak.pl

Wskakuję do sklepu