Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

5 infografik z miłością w tle (na Walentynki)

Kreatywne ilustracje i infografiki / ROZWÓJ  / 5 infografik z miłością w tle (na Walentynki)
infografiki o miłości

5 infografik z miłością w tle (na Walentynki)

Nowe zestawienie infografik przygotowałam z okazji Walentynek. Zebrałam 5 najlepszych infografik mojego autorstwa podejmujących temat miłości i tego, co z nią związane (np. pocałunki, przytulanie itp.)

Jak zaczyna się miłość?

Cudowny stan zakochania – jak to się zaczyna? Źródłem mogą być… feromony. Czy naprawdę wpływają na drugiego człowieka? Czy można uwodzić za pomocą naszego naturalnego zapachu? Na infografice, którą stworzyłam dla portalu sympatia.pl zdradzam, jak naprawdę działają ludzkie feromony. Kliknij poniżej, żeby zobaczyć infografikę!

INFOGRAFIKA FEROMONY NA RANDCE

 

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pocałunkach

Jak już (dzięki feromonom) znajdziemy swoją drugą połówkę, spędzamy dużo czasu na pocałunkach. A warto się całować! Pocałunki bowiem nie tylko pomagają w wyrażaniu uczuć, mają też liczne zalety zdrowotne. Dzięki kolejnej infografice, którą chcę polecić, dowiesz się jakie. Poza tym możesz sprawdzić, co mówi o was sposób, w jaki się całujecie oraz w jakich rejonach świata publiczny pocałunek jest… zakazany. Kliknij poniżej, żeby zobaczyć infografikę na portalu sympatia.pl.

INFOGRAFIKA CIEKAWOSTKI O POCAŁUNKACH

 

Co nam daje przytulanie?

Sposobem na okazanie uczuć, oprócz pocałunków, jest też przytulanie. I podobnie jak pocałunki, również ma wiele zalet. Przytulajmy się zatem na zdrowie!

przytulanie infografika

 

Różnice pomiędzy kobietą a mężczyzną

Tematykę damsko-męską kontynuuję infografiką zawierającą różnice pomiędzy kobietą a mężczyzną. Sprawdź, kto ma lepszy węch czy słuch, a kto ma lepiej rozwinięte poczucie własnej wartości. Poniżej link do infografiki znajdującej się na portalu sympatia.pl.

28 RÓŻNIC POMIĘDZY KOBIETĄ A MĘŻCZYZNĄ

 

7 oznak, że kochasz to, co robisz

Teraz trochę inaczej o miłości, bo będzie o  miłości do… pracy, do tego, co się robi zawodowo. Jestem zwolenniczką pracy z pasją i uważam za wielkie szczęście to, że mogę zajmować się tym, co najbardziej lubię robić. Na infografice przedstawiłam 7 najważniejszych, według mnie, oznak pracy z pasją.

praca z pasją

 

Mam nadzieję, że zainteresowało Cię moje zestawienie infografik 🙂

Z okazji Walentynek życzę Tobie dużo miłości!

 

Sprawdź też inne zestawienia infografik na moim blogu:

Infografika jest kobietą – 5 najlepszych kobiecych infografik

5 najlepszych infografik o rozwoju osobistym

5 infografik z radami dla przedsiębiorczych osób