Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Ilustracje potrzebne od zaraz?

Gosia Zimniak - ilustracje / BUDOWANIE MARKI  / Ilustracje potrzebne od zaraz?

Ilustracje potrzebne od zaraz?

Samodzielnie tworzysz publikacje lub komunikację marketingową swojej marki? Chcesz wzbogacić je o atrakcyjne wizualnie grafiki? Koniecznie sprawdź moje zestawy gotowych ilustracji cyfrowych do natychmiastowego pobrania i wykorzystania we własnych projektach!

W moim Sklepie z ilustracjami znajduje się cały dział gotowych ilustracji cyfrowych. Znajdziesz tam ilustracje cyfrowe oraz rysunkowe ikonki w tematycznych zestawach. W tym wpisie opowiem trochę o nich. Jakie są ich zalety? Jak możesz je wykorzystać?

Na początek kilka informacji technicznych

Gotowe grafiki dostępne w moim sklepie to zestawy tematycznych clipartów i ręcznie rysowanych ikonek (trochę w swobodnym stylu doodle).

Znajdziesz różne zestawy tematyczne, np. biznesowe, kobiece, związane ze zdrowiem. Niektóre z zestawów ikonek znajdziesz w dwóch wersjach – czarno-białej i kolorowej.

Wszystkie grafiki cyfrowe otrzymujesz od razu po zakupie i możesz od razu je wykorzystywać.

Grafiki możesz wykorzystywać w projektach do druku oraz do internetu, we własnych publikacjach, do tworzenia nadruków na produkty, w grafikach na stronę www i do mediów społecznościowych. Możliwości są nieograniczone.

Grafiki dostępne są w różnych formatach (wszystko jest dokładnie opisane w ofertach). Są grafiki w wersjach wektorowych, jpg i png bez tła. Część oferty stanowią ikonki do relacji wyróżnionych na Instagramie – przygotowane w takich formatach, aby wrzucić je bezpośrednio na instagramowy profil (ewentualnie wcześniej spersonalizować je sobie dodają własne tło).

Wszystkie grafiki zostały stworzone przeze mnie, z sercem i w moim stylu rysowania.

Poniżej przykładowe zestawy grafik

I wiele więcej – znajdziesz je w moim sklepie – sklepie na Etsy

Jakie są zalety tego typu gotowych materiałów graficznych?

– Są dostępne od ręki. Kupujesz i już po chwili możesz je pobrać i wykorzystać w swoim projekcie. Stworzenie ilustracji lub zestawu ikonek od zera zajmuje grafikowi/ilustratorowi trochę czasu, którego czasami po prostu nie ma.

– Sporo grafik dostępnych w moim sklepie możesz samodzielnie dostosować do siebie, swojej wizji i marki (korzystając z darmowego programu do grafiki – Canva lub w Photoshopie). Na przykład, zestawić jakoś dwa elementy, dodać tło… Dzięki temu możemy mieć niepowtarzalne grafiki, pomimo tego, że ktoś inny również może skorzystać z tej samej oferty.

– Wszystkie są stworzone w jednym stylu. Dlatego zyskujesz pewność, że projekt , do którego wykorzystasz te grafiki będzie spójny. Możesz zakupić więcej zestawów tematycznych i one nadal będą do siebie pasować.

Atrakcyjna cena – niższa niż w przypadku, gdy zamawiasz coś bezpośrednio u projektanta. Dlaczego tak jest? Grafik nie kupujesz na wyłączność, więcej osób może kupić i wykorzystać te same grafiki. Dochodzi tutaj efekt skali, więc cena grafik może być niższa

Jak zrobić zakupy na Etsy?

Kupowanie na Etsy jest proste i całkowicie bezpieczne.

Jak już wspominałam, Etsy to międzynarodowa platforma. Moje oferty kieruję do osób z całego świata, więc piszę je w języku angielskim. Na szczęście dla polskiego kupującego, platforma jest przetłumaczona na język polski, ceny mogą być podawane w złotówkach.

Na Etsy można kupować bez zakładania konta (płatność odbywa się prze PayPal, a produkt cyfrowy przychodzi na podany mail) lub zakładając konto (wszystkie zakupione produkty cyfrowe są w panelu użytkownika), a płacić za pośrednictwem bezpiecznych płatności.

 

Dlaczego stworzyłam tego typu produkty?

Chciałam, żeby to co robię było po prostu łatwiej dostępne (co oznacza od ręki i za niższą cenę). Jest to też krok w stronę pasywności i automatyzacji mojego biznesu. W gotowe grafiki cyfrowe na sprzedaż wkładam tyle samo serca i talentu, co w projekty robione na zamówienie. Poza tym mam spory fun tworząc i obmyślając, jaką następną kolekcję grafik stworzyć.

Kupowanie gotowych grafik to rozwiązanie dla osób, które potrzebują świetnych materiałów graficznych, ale zależy im na czasie. Dodatkowo daję gwarancję jakości, że to co znajdziesz w moim sklepie to pełnowartościowe grafiki wykonane z dużą starannością.

 

A już dzisiaj możesz za darmo wypróbować rysunkowe ikonki cyfrowe!

Zapisz się do mojego newslettera, a otrzymasz przykładowe pełnowartościowe ikonki rysunkowe, które możesz wykorzystać w swoich projektach. To 30 różnych ikonek wybranych z różnych zestawów tematycznych z mojego sklepu.


.