Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zamówienie ilustracji?

Gosia Zimniak - ilustracje / BIZNES  / Co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zamówienie ilustracji?

Co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zamówienie ilustracji?

Potrzebujesz kreatywnej ilustracji? Myślisz o współpracy ze mną? Oto co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zamówienie ilustracji. Być może któryś z tych punktów rozwieje Twoje wątpliwości → jeśli tak, to wiesz co robić → napisz do mnie: kontakt@gosiazimniak.pl 

Zgłaszając się do mnie możesz mieć swój pomysł na ilustrację/projekt – ja chętnie go zrealizuję, ale nie musisz. Ja mogę zaproponować swoje pomysły. Zazwyczaj wtedy wysyłam 3-4 różne projekty/szkice, aby było z czego wybierać. Moje ilustracje wyróżnia pomysłowość – z łatwością wymyślam, jak w nieszablonowy sposób pokazać ideę, treść lub wiedzę.

Na początek wysyłam szkice, które pozwolą Tobie od razu mieć wgląd w tworzoną grafikę i zgłoszenie uwag już na początkowym etapie. To nie jest tak, że od razu wysyłam gotową ilustrację(a Ty boisz się zgłosić jakąś poprawkę). Na różnych etapach pracy proszę o akceptację, o uwagi. Dzięki temu mam pewność, że finalnie dostaniesz coś, co będzie Ci w 100% odpowiadało.

Ilustracje które stworzę dla Ciebie możesz wykorzystywać w różnorodny sposób w swojej działalności. Jestem za tym, żeby wykorzystywać na maxa coś, w co się zainwestowało czas i pieniądze. Dlatego przekazanie majątkowych praw poprzez odpisanie umowy jest u mnie w standardzie. Właśnie to uważam za dużą zaletę ilustracji wykorzystywanych w biznesie – ich różnorodne wykorzystanie. Dzięki ilustracjom można stworzyć: piękne produkty (gadżety firmowe lub rzeczy na sprzedaż), wyróżniające się publikacje (eksperckie książki lub ebooki), trafiający do odpowiedniego odbiorcy przekaz.

Wycenianie ilustracji i terminy realizacji zawsze podawane są indywidualnie. Każdy projekt jest inny, a ja mam w różnych momentach różne obłożenie pracą. Wystarczy napisać, a wtedy dowiesz się wszystkiego.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio, a także do zapoznania się z bardziej szczegółową ofertą – sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić!