Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Podsumuj ze mną 2017 rok i zaplanuj 2018! [infografika i kalendarz 2018 pdf do druku]

Gosia Zimniak / ROZWÓJ  / Podsumuj ze mną 2017 rok i zaplanuj 2018! [infografika i kalendarz 2018 pdf do druku]

Podsumuj ze mną 2017 rok i zaplanuj 2018! [infografika i kalendarz 2018 pdf do druku]

No i stało się! Nieubłaganie zbliżamy się do końca 2017 roku 😉 Z tej okazji mam dla Ciebie prezent – darmową infografikę, na której podsumujesz mijający rok oraz kalendarz do druku, dzięki któremu zaplanujesz wszystkie super rzeczy w 2018 roku.

Jaki był mój 2017 rok? Muszę przyznać, że w miarę spokojny, bez dążenia do jakiegoś większego celu. Skupiałam się na bieżącej pracy, która obfitowała w ciekawe zlecenia.  Cały rok to było intensywne realizowanie infografik dla Onetu. W ramach tej współpracy stworzyłam 57 infografik!!! Niewątpliwie moją współpracą z marzeń było tworzenie ilustracji dla magazynu „Women’s Health”. Bardzo miło też wspominam współpracę z marką Zblogowani, w ramach której najpierw powstały torby na majową Meet Beauty Conference, a później stworzyłam świąteczne ilustracje do książki „Zapach świąt”. W 2017 roku premierę miała moje marka związana z infografikami – Infografikart. A jesienią, całkiem niespodziewanie, zaczęłam pisać książkę. O infografikach, oczywiście 🙂

Koniec roku to czas mniejszych lub większych podsumowań. Na tę okazję przygotowałam sobie specjalną infografikę. A że pomysł tak mi się spodobał, stwierdziłam, że i Tobie dam możliwość stworzenia takiego podsumowania w wizualnej, zabawnej formie. Chciałabym Cię zachęcić do spojrzenia, co dobrego wydarzyło się w 2017 roku, jakie były Twoje sukcesy, jakie marzenia udało Ci się spełnić. Moje podsumowanie to też (najtrudniejsza dla mnie sekcja) kulturalne hity 2017 roku – baaardzo trudno mi było wybrać tylko jedną książkę, film czy muzykę.

Infografikę możesz pobrać i wydrukować na formacie A4, a następnie wypełnić, dokleić swoje zdjęcie lub narysować siebie 😉 Możesz też dopisać teksty i dokleić zdjęcie w jakimś programie graficznym (na przykład w darmowej Canvie). 

Infografika jest do pobrania na moim tajemnym Zapleczu. Hasło do niego posiada (powinien posiadać) każdy subskrybent mojego newslettera. W razie czego wraz z tym wpisem wysłałam mailing, w którym przypomniałam hasło. A jeśli jeszcze nie ma Cię na mojej liście, to poniżej możesz się zapisać. Warto, bo co jakiś czas przygotowuję tego typu graficzne niespodzianki (no i na Zapleczu jest już kilka prezentów od mnie).

 

Jakie mam plany na 2018 rok? Przede wszystkim chciałabym działać bardziej strategicznie. W planach mam intensywny rozwój Infografikartu – jeśli jeszcze nie obserwujesz, to zachęcam, bo w 2018 roku będzie się tam działo! Prywatnie mam sporo planów, z przeprowadzką na czele 🙂 Tegoroczny kalendarz z moimi ilustracjami już od połowy roku (mam nadzieję) będzie wisiał w nowym miejscu. Właśnie! Kalendarz mam też dla Ciebie! Z racji tego, że zrealizowałam go bardzo spontanicznie (mówiłam już, że w 2017 roku działałam mało strategicznie? 😉 i raczej z myślą o prywatnym wykorzystaniu, nie zdążyłam zorganizować sprzedaży i większej ilości wydruków, tak jak na 2016 rok sprzedawałam Kalendarz Freelancerki. Dlatego postanowiłam po prostu podzielić się z Tobą darmowymi plikami z kalendarzem. Możesz je wydrukować jako kalendarz w drukarni lub drukować sobie co miesiąc na kartkach (i np. oprawić jak obrazek lub zastosować clipboard). Jest trochę miejsca do pisania, są pozaznaczane święta (żeby wiedzieć, kiedy planować wolne 😉

 

 

kalendarz 2018 pdf

kalendarz 2018 pdf

 

Kalendarz w pliku pdf w formacie A4 jest do pobrania również na Zapleczu 🙂

 

To tyle ode mnie na dzisiaj 🙂 Koniecznie daj znać, jak Ci się podoba infografika i kalendarz! Wykorzystasz je? 

Przy okazji już dzisiaj życzę Tobie wspaniałego 2018 roku!