Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Moje plany na jesień 2017

Gosia Zimniak / ROZWÓJ  / Moje plany na jesień 2017

Moje plany na jesień 2017

Pomimo tego, że nie miałam większych wyjazdowych wakacji, minione lato zdecydowanie należało do leniwych (i w ogóle nie mam z tego powodu wyrzutów ;)). Po tym rozprężeniu czas jednak powrócić do konkretnego działania. A będzie się działo (właściwie niektóre rzeczy już się dzieją)! Co planuję na najbliższy czas? W tym wpisie podzielę się moimi planami na jesień – tymi zawodowymi, rozwojowymi, a na deser coś z życia prywatnego… Zapraszam!

PRACA

W tej kwestii czeka mnie, tradycyjnie, praca dla klientów, planuję też start dwóch własnych projektów.

Nowa marka – Infografikart

infografikart

Od dawna marzyła mi się marka całkowicie poświęcona infografikom. Po wielu rozmyślaniach, rozmowach (w większości ze sceptycznie nastawionymi do tego pomysłu osobami), postanowiłam posłuchać głosu serca i wystartować z marką Infografikart (już samo połączenie tych dwóch słów – moich wielkich miłości zwiastuje, że to będzie coś!) Po prawie czterech latach projektowania infografik dla klientów: firm, portali, blogów postanowiłam stworzyć miejsce w sieci całkowicie poświęcone infografikom. Na początek jest to strona infografikart.pl, gdzie znajdziesz gotowe infografiki na różne tematy (m.in. lifestyle, praca, zdrowie, rozwój osobisty). Natomiast w zakładce Wszystko o infografikach znajduje się blog, gdzie będę dzielić się moimi doświadczeniami związanymi z tworzeniem infografik i wykorzystywaniem ich w biznesie (i nie tylko). Uruchomiłam też profil na Facebooku oraz na Instagramie. Myślę, że samej marce poświęcę kiedyś osobny wpis, na razie jestem ogromnie ciekawa reakcji. Nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik, tak jakby perfekcjonistka ukryta we mnie, chciała… Jednak stwierdziłam, że lepiej wystartować z tym co mam niż ciągle zwlekać… I to niesamowite, co się ostatnio dzieje, bo to się okazuje tylko mały element mojej układanki, jaką jest budowa infograficznego imperium 😉

Mam nadzieję, że spodoba Ci się to, co przygotowałam w ramach Infografikart 😉 Koniecznie daj znać!

Plakaty kreatywne

Czas rozruszać także mój kolejny pomysł związany z infografikami… Swego czasu przygotowałam ofertę na plakat-infografikę dla dziecka i tak gdzieś to sobie wisi specjalnie nie promowane 😉 Teraz poczułam, że nadszedł czas, aby ruszyć z tym tematem, tym bardziej, że mam sporo innych pomysłów.

infografika dziecko

Budowanie zespołu

Oczywiście w tym wszystkim nie chodzi o to, żeby dołożyć sobie zadań do wykonania 😉 Czas najwyższy oddać niektóre obowiązki w ręce innych! To niesamowite jak bardzo dojrzałam już do tego i jestem totalnie otwarta na  pomysły i świeże spojrzenie innych osób. Na razie na potrzeby mojego biznesu zaczynam współpracę z copywriterką i ogarniaczką social mediów. Zobaczymy, co będzie dalej 🙂

 

ROZWÓJ

Latająca Szkoła

We wrześniu rozpoczęłam Latającą Szkołę, czyli dla niewtajemniczonych – szkołę biznesu dla kobiet założoną przez Agatę Dutkowską. Jest to 9-miesięczny kurs online. Zapytasz, po co mi to skoro prowadzę własną działalność już od prawie 7 lat? Przede wszystkim chcę uporządkować i usystematyzować moje działania, odświeżyć spojrzenie na biznes i marketing (mam wrażenie, że ostatnio odpuszczając trochę internetowe działania, obudziłam się w nowym świecie – wiesz, te wszystkie live’y, boty na facebooku, piksele – nie ogarniam tego!) Szkoła działa już od tygodnia, na razie zapoznajemy się z innymi uczestniczkami w zamkniętej grupie na FB i muszę przyznać, że właśnie ta energia tych wszystkich przedsiębiorczych i kreatywnych kobiet jest siłą tej inicjatywy 🙂

Takie przesyłkę otrzymała każda uczestniczka szkoły. Ten zeszyt ćwiczeń jest naprawdę wypasiony!

PRYWATNIE

Wystawa Fridy Kahlo

Frida Kahlo to moja najukochańsza artystka i ogromnie się cieszę, że wystawa jej poświęcona odbędzie się akurat w Poznaniu (pewnie pojechałabym do innego miasta też, ale dzięki temu na pewno nie raz się na nią wybiorę). Wystawę można oglądać od 28 września w Centrum Kultury ZAMEK, więcej informacji tutaj.

A jeszcze przed wystawą koniecznie zerknij na moją infografikę z 15 faktami na temat Fridy Kahlo!

Na sportowo

Oj będzie się działo jesienią w tej kwestii. Po pierwsze, już niedługo czeka mnie kolejny bieg zorganizowany na 10 km. Lubię raz po raz wziąć udział w takim biegu, ten dystans jest dla mnie optymalny – daję radę, ale pewnie samodzielnie bym się do niego nie zmotywowała 😉 Poza tym lubię atmosferę zawodów.

W październiku spełniam swoje marzenie i wybieram się na weekendowy wyjazd z jogą!!! I to z moją ulubioną internetową nauczycielką jogi, czyli Gosią Mostowską. Czeka mnie joga trzy razy dziennie, podobno pyszne wegetariańskie jedzonko i pozytywna energia Gosi na żywo 🙂 Już się cieszę na myśl o tym wszystkim!

 

Jak widać, całkiem aktywnie zapowiada mi się ta jesień 🙂

Jestem ciekawa, co Ty planujesz na najbliższy czas?