Już jest! Kalendarz Freelancerki na 2016 rok

kalendarz freelancerki

Już jest! Kalendarz Freelancerki na 2016 rok

Mniej więcej 1,5 roku temu wymyśliłam, że na 2015 rok zrobię autorski, ilustrowany kalendarz dla przedsiębiorczych kobiet. Wstępna koncepcja pojawiła się w głowie – plany promocji, pomysły… I na tym się skończyło, bo jak to bywa z projektami własnymi – odkładamy je na koniec listy rzeczy do zrobienia – zaraz za zleceniami (czyli pracą z deadlinem od klienta, za którą wiemy, że dostaniemy zapłatę) i mniejszymi pomysłami (które wiążą się w mniejszym ryzykiem). W Sylwestra przypomniał mi się tylko mój genialny pomysł, ale niestety, już było za późno ruszać z pracą nad kalendarzem.

W tym roku, w okolicach wakacji postanowiłam sobie: tym razem nie odpuszczę – w 2106 roku będę co miesiąc przekładać kartki kalendarza mojego autorstwa! Zamiar ten się spełni :) Właśnie obok mnie leży piękny, pachnący drukiem kalendarz ścienny na 2016 rok z moimi grafikami. Grafikami o tematyce biznesowej, rozwojowej i marketingowej. Jest to 12 inspiracji dla przedsiębiorczych kobiet, freelancerek oraz pasjonatek, które dopiero marzą, żeby ich pasja stała się sposobem na życie.

Dlaczego w ogóle powstał taki kalendarz?

Po pierwsze, stworzyłam coś, co sama chcę używać. Jak dla mnie kalendarz ścienny (pomimo tego, że posiadam planer-notes i kalendarz w telefonie) jest podstawą organizacji. Po prostu lubię mieć informacje o ważnych sprawach na widoku, poza tym szybki rzut okiem – i już wiem, jaki mamy dzień miesiąca (a pracując w domu można zatracić poczucie czasu). W 2016 roku nastąpi koniec ery infantylnych serduszek, piesków i tego, z czym tam jeszcze można kupić kalendarz…

Po drugie, wiem, że kalendarz spodoba się czytelniczkom Bloga Freelancerki. Często dostaję informacje, że czytelniczki drukują moje grafiki, które publikuję na blogu i wieszają w swoim miejscu pracy. Że takie grafiki motywują i inspirują. Teraz przygotowałam grafiki specjalnie pod kalendarz w ważnych dla freelancerskiej działalności tematach. Pięknie wydrukowane na dobrej jakości papierze. I co miesiąc będzie czekała nowa dawka inspiracji.

Co znajdziesz w kalendarzu?

Kalendarz zawiera 12 grafik mojego autorstwa z inspiracjami biznesowymi, marketingowymi i rozwojowymi. Na każdy miesiąc nowe zagadnienie, m.in.:

kalendarz freelancerki

  • 2016 rok będzie Twój!
  • Rób to, co kochasz!
  • Wiosenne porządki w Twoim biznesie
  • Zalety aktywności fizycznej
  • Networking + networking online
  • Jak zwiększyć swój potencjał zarobkowy
  • Skąd czerpać wiedzę
  • Jak pobudzać kreatywność
  • Jak uniknąć wypalenia zawodowego
  • Jak efektywnie odpoczywać

 

Powyższe tematy podane są w formie rad, ale krótkich, hasłowych, ponieważ zależy mi, żeby były bardziej inspiracją, motywacją do własnych poszukiwań, a nie instrukcją. Sama uważam, że do wszelkiego rodzaju porad należy  podchodzić przez pryzmat własnej sytuacji i działalności. Ode mnie otrzymujesz gwarancję, że to działa, bo sama stosuję te zasady w swoich działaniach. Inspirację do kalendarza czerpałam ze swojego doświadczenia. Od prawie pięciu lat prowadzę własną działalność. Przez ten czas doświadczyłam wielu wzlotów i upadków, obecnie mam wypracowaną markę, pracuję zarówno z mniejszymi klientami, jak i większymi firmami, bez problemu utrzymuję się ze zleceń. I najważniejsze, na co dzień poznaję wiele innych freelancerek, z którymi uwielbiam rozmawiać i wymieniać się doświadczeniami.

 

Kilka informacji technicznych:

Wymiary kalendarza to 29,5 x 41 cm (A3)

Druk na papierze kredowym, błyszczącym 170 g

Kartki na spirali + haczyk do powieszenia

Cena kalendarza wynosi 35 zł (plus koszt wysyłki 13 zł)

Kalendarz będzie wysyłany w bezpiecznym, płaskim kartonie.

 

kalendarz freelancerki