Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Jak wykreować cele, które (tym razem) zrealizujesz? [INFOGRAFIKA]

Dzisiaj mam dla Ciebie graficzną ściągawkę z podstawowymi zasadami kreowania celów. Czy wiesz, że to, w jaki sposób jest sformułowany cel może mieć spore znaczenie, czy zostanie on w ogóle zrealizowany? 

Infografika o celach powstała na podstawie kursu Eweliny Mierzwińskiej W 7 dni do celów, które (tym razem) zrealizujesz!„. Informacje z infografiki to tylko pewien aspekt, fragment wiedzy, którą Ewelina zawarła w swoim kursie. Znajdziesz tam bardzo dużo wskazówek, które pomogą Tobie solidnie przygotować listę życiowych (a także tych mniejszych, codziennych) celów oraz zwiększyć prawdopodobieństwo ich realizacji. Począwszy od zidentyfikowania siebie, poprzez wspomniane zasady kreowania celów (+ niezawodna metoda SMART), aż po sposoby na niepoddawanie się w obliczu porażek czy przeszkód. Cały proces, jak i kurs trwa 7 dni. Swoją drogą, bardzo ważne wydaje mi się takie przygotowanie do tworzenia listy celów, jakie proponuje Ewelina – warto poznać siebie, żeby cele były zgodne z naszymi wartościami i nie kolidowały z naszymi rolami życiowymi. Z własnego doświadczenia widzę, że bardzo trudno mi zrealizować cele, które nie do końca są zgodne ze mną. Koniec ze stawianiem sobie cudzych celów!

Co jeszcze mogę dodać? Kurs jest solidnie przygotowany, ma przyjazną i zrozumiałą formę, są filmiki, jest coś do czytania i przede wszystkim, po każdej lekcji są ćwiczenia do wykonania. Ewelina Mierzwińska prowadzi rozwojowego bloga, jest również certyfikowanym coachem oraz młodą mamą. Sama działa aktywnie, więc warto się od niej uczyć.

Do kursu możesz dołączyć do 26 marca korzystając z trzech pakietów cenowych. Kurs startuje 27 marca! Więcej informacji możesz przeczytać na stronie kursu.

Jeśli z uporem maniaka nie realizujesz swoich życiowych (a może codziennych) celów, to ten kurs jest dla Ciebie!

 

Jestem ciekawa, czy Tobie udaje się realizować bez problemów swoje cele? Czy masz jakieś patenty na to? A co sprawia Tobie największą trudność?