Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

I Ty możesz opanować SEO w 14 dni!

Gosia Zimniak / BIZNES  / I Ty możesz opanować SEO w 14 dni!
kurs seo

I Ty możesz opanować SEO w 14 dni!

Być może czytasz tytuł tego wpisu po raz kolejny i nadal nie wierzysz… A ja Ciebie przekonam, że można opanować SEO, i to w 14 dni! Bo o tym, jak ważne jest zadbanie o SEO strony i jej (wysoką!) pozycję w wyszukiwarce to chyba nie muszę Cię przekonywać?

Przyznaję, że ja sama na początku mojej obecności w internecie nie zadbałam o SEO i pozycjonowanie. Jakoś nie ciągnęło mnie do tego, kojarzyło mi się z nudnymi analizami i strategiami, a ja chciałam przecież tworzyć. Aż w końcu uzmysłowiłam sobie: za tymi analizami i informacjami o stronie stoją ludzie – odbiorcy tego co robię, czyli moi potencjalni klienci. Tak, to jest ważne! Z czasem się przekonałam, że optymalizowanie strony pod kątem SEO może też być ciekawe.

Wszystkim osobom, które mają ciarki na samo wyrażenie „SEO” z pomocą przychodzi Ola Gościniak, która stworzyła kompleksowy i mega przejrzysty  kurs on-line:  Opanuj SEO w 14 dni! Przerobiłam go, wiele się z niego dowiedziałam, a wiedzę zaczęłam wprowadzać w działania. Dlatego dzisiaj z czystym sercem mogę Tobie go polecić.

Dlaczego warto zainwestować w kurs: Opanuj SEO w 14 dni!:

kurs seoKurs zawiera naprawdę kompleksową wiedzę. Na 50 stronach e-booka znajdziesz informacje dotyczące m.in.: wyznaczania strategii i celów SEO, korzystania z różnych narzędzi, ustalania grupy docelowej, dobierania słów kluczowych, a także tworzenia treści, które będą atrakcyjne zarówno dla odbiorców, jak i wyszukiwarek. Dowiesz się wszystkiego, co pozwoli Twojej stronie trafić na lepsze miejsca w Google.

Nastawienie na efekty. Nie sztuką jest zajrzeć raz po raz do Google Analytics czy podpiąć wtyczkę Yoast by SEO. Sztuką jest podjąć mądre i przemyślane działania, wyciągnąć wnioski i przełożyć to na działanie. Ola, jako autorka kursu, uczy bardzo praktycznego podejścia, a kurs jest tak skonstruowany, aby każdy mógł zobaczyć efekty zdobytej wiedzy. Przykładem jest tutaj tabelka, którą uzupełnia się o parametry strony na początku, a następnie po miesiącu, po kwartale i po roku od wprowadzenia strategii z kursu.

Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Coś czego nie mogło zabraknąć w kursie tego typu to ćwiczenia. Kurs zawiera dużo praktycznych ćwiczeń oraz instrukcji jak krok po kroku zwiększyć pozycję strony w rankingu wyszukiwarki.

SEO naprawdę można opanować w 14 dni! Kurs to 14 rozdziałów i każdy z nich warto przeznaczyć na jeden dzień. Jest to idealna dzienna porcja wiedzy. Oczywiście kurs otrzymujesz w formie pdf i właściwie samodzielnie możesz nałożyć sobie tempo jego przerabiania (ja jednak sugeruję systematyczność).

Kurs jest piękny i po prostu przyjemnie się z niego korzysta. I piszę to nie tylko dlatego, że znajdują się w nim rysunki mojego autorstwa 🙂

kurs seo

 

To wszystko zalety kursu Opanuj SEO w 14 dni! Jeśli SEO to dla Ciebie czarna magia, jeśli chcesz zwiększyć liczbę odbiorców tego, co robisz, to koniecznie po niego sięgnij!

Jeśli zdecydujesz się na kurs, to i ja mam dla Ciebie bonus…

Prezent ode mnie!

Tradycyjnie już mam nową porcję ikonek, które możesz wykorzystać nie tylko na swojej stronie, ale i w prezentacjach, ofercie, ulotkach (zresztą o pomysłach na wykorzystanie ikonek w biznesie pisałam we wpisie: Jak wykorzystać ikonki w budowaniu wizerunku marki). Przygotowane przeze mnie ikonki są otwarte na interpretację, ale wydaje mi się, że dobrze pasują do tematyki biznesowej, rozwojowej czy internetowej. Decydując się na kurs SEO z mojego polecenia, otrzymasz 20 ikonek w formacie png bez tła, w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i w kolorze, jaki sobie wybierzesz (spersonalizuję Tobie ikonki, poniżej przykładowy kolor).

ikony_zestaw kopia

 

Ponadto otrzymasz 15 ikonek w stylu „doodle” (w kolorze białym i czarnym).

ikonki_freebie_doodle

 

Jak zdobyć ikonki? Możliwe jest to poprzez zakup kursu Oli klikając w poniższy przycisk. Jest to link afiliacyjny, który przekieruje Cię do strony zakupowej z kursem i dzięki temu Ola będzie wiedziała, że jesteś kursantem z mojego polecenia.

Kurs SEO + ikonki gratis!

Ikonki będę wysyłać po otrzymaniu od Oli adresów osób, które zakupiły kurs przez powyższy link.

Moja oferta ważna do 31 października 2016 r!