Na blogu

Wciśnij enter aby wyszukać

Co słychać? Plakaty personalizowane i postępy w pisaniu książki

Gosia Zimniak / ROZWÓJ  / Co słychać? Plakaty personalizowane i postępy w pisaniu książki
plakat infografika

Co słychać? Plakaty personalizowane i postępy w pisaniu książki

W dzisiejszym wpisie wracam trochę do korzeni, gdyż wpisy podsumowujące pojawiały się regularnie na początku istnienia mojego bloga. Brakuje mi trochę tych podsumowań. Jest to dla mnie okazja, żeby pokazać Tobie, nad czym pracuję, przedstawić kulisy mojej pracy. Poza tym ma to znaczenie dla mnie – takie spojrzenie wstecz, dostrzeżenie małych sukcesów i świadomość tego, że idę do przodu. A ostatnio sporo się działo! Sprawdź, co ciekawego przygotowałam dla Ciebie i jak mi idzie pisanie książki.

Plakaty personalizowane

Ostatnio wykonałam parę ciekawych, okazjonalnych infografik. To, że dokumentowanie ważnych rzeczy za pomocą plakatu-infografiki jest czymś fajnym przekonałam się prawie dwa lata temu tworząc infografikę dla mojego synka z okazji jego 2 urodzin.

Swoje 30 urodziny natomiast świętowała ostatnio Ola Gościniak. W ramach prezentu stworzyłam dla niej infografikę przedstawiającą jej drogę do sukcesu. Jest to oś czasu z ważnymi dla jej kariery wydarzeniami. Muszę zaznaczyć, że wszystkie informacje wyszukałam na własną rękę (taki detektyw ze mnie!)

personalizowany plakat

 

Z kolei 27 kwietnia świętowałam 5 rocznicę ślubu. I na tę okazję również powstał plakat infografika 🙂 Tym razem przedstawiłam ważne wydarzenia tych 5 lat.

plakaty personalizowane

 

Uwielbiam tworzyć takie plakaty personalizowane 🙂 Dlatego zrobiłam osobną zakładkę na stronie, gdzie możesz zobaczyć, jaki plakat personalizowany mogę zrobić dla Ciebie. Plakat personalizowany to świetny pomysł na prezent (urodziny, ślub, rocznica). Natomiast infografika o dziecku sprawdzi się na nadchodzące wielkimi krokami okazje: Dzień Matki, Dzień Dziecka lub Dzień Ojca 🙂

 

Sprawdź ofertę na plakaty personalizowane 🙂 Opowiedz swoją historię w wizualny, ciekawy sposób!

Zobacz plakaty personalizowane

 

 Nowości na stronie

Oprócz zakładki z plakatami powstała jeszcze osobna zakładka na moje infografiki (które robiłam dla własnego użytku, te dla klientów będą w zakładce z portfolio). Brakowało mi trochę miejsca, gdzie wszystkie infografiki by były zebrane razem. Czasami pojawiają się one na blogu, jednak tam przeplatane są zwykłymi wpisami.

Sporo się tego robi na mojej stronie, ale tak właśnie powstaje moje Imperium Infografiki 😉

 

Nowe infografiki

Ostatnio sporo moich infografik pojawiło się na Onecie. Mam nadzieję, że któraś z nich będzie dla Ciebie przydatna:

Śniadanie idealne – jak powinno wyglądać?

Jak w czasie zabawy powinno siedzieć dziecko?

Co Twoje nawyki żywieniowe mówią o Tobie?

Korzyści ze spania nago 😉

Błędy, które popełniamy podczas sprzątania

 

Książka o infografikach

Nie wiem, czy wiesz (wspominałam o tym tu i ówdzie, ale ciągle jeszcze ktoś jest zaskoczony tym), ale powstaje właśnie moja książka o infografikach. Książkę będę wydawać z wydawnictwem. Ostatnio zakończyła się jej korekta, obecnie pracuję jeszcze nad infografikami do treści. Może to jest dobre miejsce, aby napisać co nieco o książce.

To książka-poradnik, o tym, jak tworzyć infografiki i jak wykorzystywać je w komunikacji marki. Będzie to zapis mojego całego doświadczenia z infografkami. Z książki dowiesz się, jak opracowywać treści do infografik, jak przekładać je na język obrazów, a gotowy projekt odpowiednio publikować i promować. Wiedza ta przyda się przedsiębiorcom, marketerom czy twórcom internetowym. Ponieważ infografiki to twory interdyscyplinarne, książka będzie zawierała wiedzę z zakresu komunikacji wizualnej, projektowania graficznego, copywritingu oraz content marketingu.

Jak już pisałam, tekst już jest gotowy. W książce znajdą się jeszcze przykładowe infografiki oraz infografiki do samej treści. Zamarzyły mi się infografiki z podsumowaniem każdego rozdziału (jest ich 22!), więc dlatego to trochę trwa. Trzymaj kciuki, bo już jestem na końcówce!

 

Rysunki modowe

Zlecenia, praca nad książką… Gdyby tego mi było mało, podjęłam jeszcze wyzwanie codziennego rysowania.  Zainspirował mnie #the100dayproject. Polega to na tym, że przez 100 dni robimy tworzymy coś (warto wybrać sobie co to konkretnie będzie) i publikujemy na Instagramie. Ja postanowiłam ćwiczyć się w rysowaniu modowo-urodowym. Musze przyznać, że początek nieźle mi szedł, ale jak już jednego dnia nie opublikowałam rysunku, to później trudno mi było wrócić do rutyny. Obecnie publikuję dalej, mama nadzieję, że już bez większych przerw. Zależy mi, ponieważ widzę, że regularne rysowanie naprawdę mnie rozwija.

Moje wyzwanie możesz śledzić na moim Instagramie lub poprzez hasztag #gosiazimniak100

 

To tyle nowinek ode mnie. A co słychać u Ciebie?